Ciągnik siodłowy

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkęOsoba do kontaktu

W bogatej ofercie polisago.pl nie mogło zabraknąć miejsca na ubezpieczenia ciągników siodłowych. Stanowią one trzon każdej prowadzonej działalności transportowej, a w razie ich awarii nie ma możliwości podejmowania kolejnych lukratywnych zleceń. Dostarczamy klientom zarówno tanie polisy OC, jak i bogate zakresem oraz atrakcyjne cenowo ubezpieczenia auto-casco. Porównanie ofert pozwala zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych!

OC ciągnika siodłowego w atrakcyjnej cenie

Dzięki dostępowi do aż kilkudziesięciu towarzystw ubezpieczeniowych, polisago.pl ma możliwość znalezienia najbardziej konkurencyjnej propozycji umowy OC. Jesteśmy świadomi, jak bardzo stałe koszta wpływają na ostateczną cenę, jaką przewoźnik może zaoferować swojemu klientowi, oraz jak duża konkurencja panuje w tej branży. Z tego względu dokładamy wszelkich starań, aby to właśnie osoby ubezpieczające pojazdy u nas mogły się cieszyć najtańszą składką.

Ubezpiecz największy majątek firmy – AC dla ciągnika siodłowego

Każdy z ciągników posiada olbrzymią wartość, o czym nie trzeba nikogo z branży transportowej przekonywać. Sprawdź oferty na auto-casco – możemy przygotować propozycje o szerokiej rozpiętości cenowej, przybliżając jednocześnie szczegóły odnośnie zakresu ubezpieczenia – jakie ryzyka obejmuje, jaka jest treść wyłączeń odpowiedzialności oraz ile wynoszą franszyzy: integralna oraz redukcyjna. Stawiamy sobie za cel, by nasi klienci nigdy nie byli negatywnie zaskoczeni działaniem ubezpieczenia już po jego zakupie – wszelkie istotne kwestie omawiamy przed złożeniem podpisów na umowie.

Dlaczego składki na ubezpieczenie OC ciągnika siodłowego są tak wysokie?

Wiele osób spośród tych, które nie mają do czynienia z branżą transportową, bardzo dziwi się, słysząc że samo OC na ciągnik siodłowy może kosztować kilka bądź nawet kilkanaście tysięcy złotych. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest kilka. Po pierwsze, kwoty składek za wszystkie ubezpieczenia OC pojazdów znacznie rosną, zbliżając się do tych z innych krajów Unii Europejskiej, co dotyczy również ciągników siodłowych. Po drugie, branża transportowa to ta, w której pojazdy bardzo często transportują towary zagranicę lub dokonują kabotażu. Z tego względu zaspokojenie ewentualnych roszczeń, powstających po stronie poszkodowanych np. z Francji lub Belgii, niesie z sobą znacznie większe koszta niż to jest w Polsce. W polisago.pl poszukując ofert dla firm prowadzących działalność jedynie w kraju uwzględnimy ten fakt i znajdziemy ubezpieczyciela, który też weźmie to pod uwagę i zaoferuje niższą składkę.

ZADZWOŃ

511 602 608