Dom lub mieszkanie

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę


MieszkanieOkreśl sumy ubezpieczenia
Od kiedy ubezpieczasz mienie


Osoba do kontaktuPosiadanie wymarzonej nieruchomości często okupione jest wysiłkiem całego życia, związanym z finansowaniem jej budowy i remontów oraz staranną konserwacją. Niezależnie od tego, czy mieszkanie lub dom nabywa się poprzez kredyt, czy otrzymuje od rodziców bądź dziadków, warto zadbać o swoje bezpieczeństwo finansowe w sytuacjach losowych. Do takich należą m.in.: zalania, pożary, gradobicie, burze z piorunami czy nawet upadek statku powietrznego. Dobrze dobrany pakiet ubezpieczeniowy zapewni wypłatę po wszystkich powyższych oraz wielu innych zdarzeniach, pomagając ustrzec się przed powstaniem wyrwy w domowym budżecie.

Konstrukcja budynku i stałe elementy

W proponowanych polisach zawieramy szereg różnych ryzyk, ale podstawą jest zawsze ubezpieczenie murów budynku oraz dachu (w przypadku domów jednorodzinnych). To podstawowy rodzaj umowy, którą zawieramy „pod kredyt” z cesją na bank, ponieważ jest to wymagane. Co jednak z pozostałym wyposażeniem, takim np. jak: grzejniki, podłogi, płytki, powłoki malarskie itp.? Wszystkie te przedmioty to elementy stałe, przytwierdzone w sposób trwały do budynku i one również podlegają ubezpieczeniu – zarówno od zdarzeń losowych, jak i kradzieży. W wykończenie domu inwestuje się niejednokrotnie dziesiątki bądź setki tysięcy złotych, natomiast składka roczna za polisę to skromny ułamek tych sum, który pozwala spać spokojnie.

Mienie ruchome w domu

Wiele osób większą obawę niż przed uszkodzeniem konstrukcji domu lub mieszkania ma przed utratą wartościowych elementów wyposażenia, np. mebli, telewizora, komputera, laptopa, a także wszelkiej maści sprzętu AGD – pralki, lodówki, kuchenki itd. Polisago.pl oferuje umowy, które można elastycznie dopasować do swoich potrzeb, zarówno pod kątem wybranych ryzyk, jak i sum ubezpieczenia na każde z nich. Sytuacja finansowa posiadacza polisy pozostaje stabilna nie tylko w przypadku działania zdarzeń losowych, np. pożaru, ale również gdy wystąpi kradzież z włamaniem lub przepięcie (nagły spadek i, następujący po nim, wzrost napięcia w instalacji elektrycznej). Dzięki temu za każdym razem, gdy los okaże się niełaskawy, można z powrotem skompletować sprzęt bez naruszania zgromadzonych dotychczas oszczędności.

Dodatkowe opcje

Do oferowanych polis możemy także dołączyć wysoce przydatne dodatkowe ubezpieczenia, np. typu assistance. Taka ochrona przydaje się w momencie wystąpienia drobnych domowych awarii – wystarczy zadzwonić po specjalistę, który naprawi np. pralkę w ramach posiadanej umowy ubezpieczenia, nie pobierając od nas wynagrodzenia za swoją pracę. Niezwykle ważną rzeczą, którą towarzystwa coraz częściej proponują klientom, jest ochrona odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym. Może się ona przydać w wielu sytuacjach, np. gdy dzieci wybiją piłką szybę w oknie sąsiada lub w razie przypadkowego uszkodzenia cudzego samochodu wózkiem sklepowym na parkingu obok supermarketu.

ZADZWOŃ

511 602 608