Firma

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

Osoba do kontaktuKażda z firm, w zależności od charakteru prowadzonej działalności, boryka się na co dzień z różnego rodzaju ryzykami. Inne są obawy pracowników i kierownictwa w przedsiębiorstwie budowlanym niż np. w zakładzie fryzjerskim. Zawsze jednak ewentualną odpowiedzialność ponosi się za skutki deliktu, czyli czynu zabronionego lub z powodu nieprawidłowego wykonania kontraktu.

W czym pomoże mi ubezpieczenie mojej firmy?

Wiele osób uważa, że polisa firmowa nie jest im potrzebna, ponieważ pracują one starannie oraz odpowiednio szkolą i dyscyplinują swoich podwładnych. Mimo że troska o bezpieczeństwo w przedsiębiorstwie jest jak najbardziej godna pochwały, to warto zwrócić uwagę, że nie każde ryzyko daje się w pełni wyeliminować. W proponowanych polisach dla firm możemy włączyć m.in. ochronę mienia pozostawionego przez klientów w celu wykonania usługi. Warto pomyśleć także o objęciu ubezpieczeniem wynajmowanej nieruchomości (OC najemcy) czy sprzętu, który użytkuje się na podstawie umowy leasingu. Oferujemy klientom wybór różnych wariantów polis, dzięki czemu mogą oni płacić składki przede wszystkim za te ryzyka, które uważają za realne zagrożenie w prowadzonej przez siebie działalności.

Szeroka oferta branżowego OC w polisago.pl

Mamy bogatą propozycję dla przedstawicieli wszystkich tych profesji, które wymagają posiadania obowiązkowego ubezpieczenia OC. Warto zlecić nam obsługę tego typu polis – przy każdej rocznicy sprawdzimy oferty poszczególnych towarzystw w poszukiwaniu tańszej alternatywy. Dla zainteresowanych możemy oczywiście przygotować również dobrowolne rozszerzenie obowiązkowych sum.

Ile kosztuje ryzyko?

Ubezpieczenia dla firm cieszą się rosnącym zainteresowaniem m.in. ze względu na coraz większą świadomość kontrahentów, niejednokrotnie występujących na drogę sądową. Warto więc mieć solidną polisę, która zapewni spokojny sen i pozwoli ustrzec się przed ewentualnymi roszczeniami. Te z kolei często opiewają na wysokie sumy, wielokrotnie przewyższające koszt rocznego ubezpieczenia firmy.

Składka za tego typu ochronę jest uzależniona od wielu czynników, m.in. od branży, w której się działa, wielkości przedsiębiorstwa, poziomu zatrudnienia czy rodzaju podejmowanych zleceń. Niezwykle ważne jest również dopasowanie zakresu polisy konkretnie do specyfiki danej firmy – tak, by płacić jedynie za realne ryzyka oraz nie być pozbawionym ochrony na najważniejszych polach.

ZADZWOŃ

511 602 608