Na życie

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkęOsoba do kontaktuOferta multiagencji polisago.pl obejmuje szeroki wybór ubezpieczeń na życie, które powinny stanowić jeden z najważniejszych instrumentów finansowych każdej rodziny. Ich podstawową funkcją jest zapewnienie współmałżonkowi i dzieciom środków na utrzymanie w sytuacji, gdyby zabrakło jednego z rodziców. Dodatkowo takie umowy można rozszerzyć o ochronę na wypadek poważnego zachorowania, kalectwa, niezdolności do pracy, pobytu w szpitalu oraz złamań, skręceń czy otarć. Niektóre z dostępnych rozwiązań łączą w sobie powyższe funkcje z opcją oszczędzania środków na jesień życia, gdy świadczenia z państwowego systemu mogą okazać się niewystarczające do utrzymania dotychczasowego poziomu.

Dlaczego warto posiadać ubezpieczenie na życie?

Umowa, w której przedmiotem ochrony jest życie ubezpieczonego, dla każdego oznacza co innego. Dla jednych jest to gwarancja spłaty kredytu, dla innych zapewnienie środków na solidne wykształcenie dorastających dzieci po własnej śmierci, inni natomiast wykupują taką polisę, by zostawić po sobie „miły prezent”, w razie gdyby los odebrał ich bliskim zbyt szybko. W przypadku większości dzisiejszych rodzin, gdzie zarówno mąż, jak i żona są aktywni zawodowo, wykupienie takiej ochrony jest koniecznością. Gdy bowiem analizujemy wraz z klientami ich domowy budżet (by określić potrzebną sumę ubezpieczenia), okazuje się często, że jeden ze współmałżonków nie byłby w stanie udźwignąć wszystkich wydatków, gdyby zabrakło dochodów drugiej osoby. A taka sytuacja ma przecież miejsce w razie śmierci lub poważnej choroby czy kalectwa…

Dodatkowa ochrona na wypadek chorób, kalectwa i niezdolności do pracy

Oferujemy szeroki katalog umów ochronnych, zapewniających wypłatę świadczenia osobom, które w czasie trwania ochrony dotknie poważna choroba, np. nowotwór, zawał, udar mózgu, niewydolność nerek, wątroby, stwardnienie rozsiane itp. Otrzymane środki przydadzą się zarówno do uzupełnienia luki w dochodach, jak i po to, by poszukać możliwości leczenia w bardziej skutecznych placówkach niż te państwowe. Mając odpowiedni budżet można także zafundować sobie profesjonalną rehabilitację i szybciej wrócić do zdrowia.

Co jeszcze warto wiedzieć na temat ubezpieczeń na życie?

Wiele spośród oferowanych umów posiada funkcję oszczędzania na emeryturę. Każdy, kto otrzymuje rocznicowy list informacyjny z ZUS, zna wysokość ewentualnego świadczenia, które otrzyma po zakończeniu kariery zawodowej. By móc zachować wówczas poziom życia z czasów pracy, trzeba jednak zawczasu zadbać o prywatne oszczędności. Zapraszamy do zrobienia tego razem z polisago.pl.

ZADZWOŃ

511 602 608