OC Przewoźnika

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę
Osoba do kontaktuUbezpieczenie OC przewoźnika/OCP to jeden z podstawowych instrumentów finansowych, który należy posiadać prowadząc tego typu działalność. Zapewnia ono ochronę na wypadek powstania roszczeń po stronie kontrahentów, których źródłem jest np. uszkodzenie towaru, nie dowiezienie go na czas lub podobnego rodzaju szkody. Sytuacja prawna przewoźnika oraz wymagania klientów powodują, że taka polisa jest wręcz niezbędna.

Na co warto zwrócić uwagę, wybierając ubezpieczenie OC przewoźnika?

W rozmowach z klientami szczegółowo przedstawiamy najważniejsze aspekty proponowanych ubezpieczeń. Nie do pominięcia są kwestie związane z obowiązkami ubezpieczonych. Mogą one dotyczyć np. parkowania na specjalnych, strzeżonych parkingach. Warto też sprawdzić, jak w danej polisie wygląda kwestia odpowiedzialności za szkody spowodowane przez podwykonawców. Nie zawsze bowiem sama cena decyduje o jakości ubezpieczenia – częściej okazuje się, że warto dopłacić niewielką sumę, by móc korzystać z pełnowartościowej, solidnej ochrony.

OC przewoźnika z polisago.pl – dlaczego warto?

Dostęp do ofert licznych ubezpieczycieli to gwarancja, że multiagencja polisago.pl zawsze znajdzie dla Państwa optymalne rozwiązanie. Swoje dane wystarczy wysłać tylko raz, by otrzymać wszystkie najatrakcyjniejsze oferty, nie musząc w tym celu odwiedzać kilku różnych biur bądź czekać w długich kolejkach. Współpraca z polisago.pl to także sprawny proces wznawiania polisy na kolejny rok – nasi specjaliści zadbają o wszelkie formalności oraz poinformują Państwa o koniecznych krokach w tym celu na długo przed upływem terminu obowiązywania umowy ubezpieczenia.

„Bez ryzyka nie ma zabawy”?

To powiedzenie być może dobrze sprawdza się podczas rekreacyjnej gry w ruletkę lub pokera, jednak całkowicie nie znajduje zastosowania w jakiejkolwiek poważnej działalności gospodarczej, a zwłaszcza prowadzonej w branży przewozowej. Dobrze dobrana polisa ubezpieczeniowa to koszt stanowiący ledwie ułamek wartości towarów, za których dostarczenie odpowiada przewoźnik. Czy warto ryzykować takie kwoty, pozostając bez pełnej, kompleksowej ochrony ubezpieczeniowej? Sprawdź proponowane przez nas polisy – bardzo możliwe, że staną się ważnym punktem polityki bezpieczeństwa przedsiębiorstwa, obok szkoleń, zbioru dobrych praktyk czy regularnego serwisowania oraz konserwacji pojazdów.

ZADZWOŃ

511 602 608