Samohcód osobowy

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę


Osoba do kontaktu

Z prywatnych bądź firmowych samochodów osobowych większość z nas korzysta każdego dnia co najmniej dwukrotnie – dojeżdżając do pracy i wracając z niej. W wielu polskich domach jest po kilka tego typu pojazdów, których posiadanie generuje, rzecz jasna, określony koszt w postaci składek ubezpieczeniowych. Nie ma jednak obaw! Z polisago.pl odnajdziesz najtańsze OC, przydatne ubezpieczenia NNW dla kierowców i pasażerów, pomoc w postaci pakietów assistance oraz ochronę typu auto-casco.

Po co mi auto-casco?

Globalna wartość poruszających się po polskich drogach samochodów osobowych stale rośnie. Coraz więcej osób stać na zakup nowego pojazdu wprost z salonu lub relatywnie młodego – 2-3 letniego egzemplarza. W parze z przyjemnością z takiego nabytku idzie jednak również większe ryzyko. Wartościowy samochód jest łakomym kąskiem dla złodziei, a koszta ewentualnych napraw nawet po drobnych kolizjach nie należą do najniższych, nie mówiąc już np. o zderzeniu z dzikim zwierzęciem. Ono, z wiadomych przyczyn, nie posiada polisy OC, z której można by było pokryć koszty doprowadzenia samochodu do stanu używalności. Warto więc spytać o kalkulację na AC – może się okazać, że jeden z proponowanych wariantów okaże się bardzo korzystny.

Jak działają ubezpieczenia assistance, dołączone do OC samochodu?

Do każdej z polis możemy zaproponować atrakcyjny pakiet assistance, dostosowany do potrzeb właściciela. Tego typu rozszerzenie ubezpieczenia OC obejmuje zazwyczaj m.in.: holowanie, niewielkie naprawy w miejscu awarii lub wypadku, możliwość wynajęcia pojazdu zastępczego, transport kierowcy i pasażerów lub nocleg dla nich, a także pomoc przy wymianie koła bądź w razie gdyby w pojeździe brakło paliwa.

Co jeszcze warto wiedzieć na temat ubezpieczeń samochodów?

Oferowane przez polisago.pl ubezpieczenia można także rozszerzyć o ochronę w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków, zarówno w wariancie dla samego kierowcy, jak i dla kierowcy oraz pasażerów. Wypłata ma miejsce po zgłoszeniu szkód osobowych, związanych z wypadkiem podczas jazdy, a także wsiadania czy wysiadania z samochodu.

Ze względu na stale rosnące ceny ubezpieczeń OC, zwracamy uwagę również na możliwość wykupienia ochrony zniżek. Taki dodatek zazwyczaj nie jest zbyt kosztowny, natomiast w razie spowodowania przez kierowcę szkody w czasie trwania polisy propozycja na kolejny rok nie będzie owej szkody uwzględniać.

ZADZWOŃ

511 602 608