Samochody dostawcze

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkęOsoba do kontaktu

W każdej firmie, która do prowadzenia działalności wykorzystuje samochody dostawcze, koszty ich utrzymania stanowią ważną pozycję w rubryce „koszty”. Oprócz bieżących napraw, wymian eksploatacyjnych czy zakupu paliwa, warto poświęcić chwilę także na obniżenie składek na OC, w czym nasi przedstawiciele chętnie pomogą każdemu Klientowi.

Ubezpieczenie OC lub OC i AC samochodu dostawczego

Nasza oferta jest na tyle szeroka, że przypadnie do gustu zarówno osobom poszukującym jak najtańszego OC, jak i tym, którzy chcą objąć pojazd kompleksową ochroną w ramach auto-casco. Dostęp do propozycji wielu różnych towarzystw zapewnia naszym klientom szybką obsługę i pewność, że korzystają z najlepszych rozwiązań na rynku. Przedstawiciel dobierze odpowiedni wariant, zwracając uwagę na niską cenę OC oraz możliwie szeroki zakres ochrony AC. Mając do wyboru kilka rozwiązań z pewnością znajdą Państwo to najlepsze!

Samochód dostawczy z bogatym pakietem assistance

W ofercie posiadamy również atrakcyjne pakiety assistance, dostępne w kilku wersjach. To od Państwa zależy, czy ochrona będzie działać zarówno w przypadku kolizji/wypadku, jak i awarii lub tylko w przypadku kolizji. Do wyboru są także różne limity holowania, możliwość skorzystania z pojazdu zastępczego, nocleg, a także wiele innych drobniejszych pozycji, np.: pomoc w przypadku zatankowania niewłaściwego paliwa, rozładowania akumulatora, stłuczenia przedniej szyby lub awarii przednich wycieraczek. Warto wykupić stosowny pakiet zarówno jeśli działa się prężnie na terenie całego Kraju, jak i gdy obszar ten zamyka się w jednym województwie.

NNW – ubezpiecz swoich kierowców

Większość ubezpieczycieli oferuje do polis OC również ochronę w zakresie NNW, co bywa bardzo przydatne po wypadkach. Otrzymane środki pomagają dojść do pełni zdrowia, wyleczyć się i poddać rehabilitacji, a także kupić lekarstwa czy niezbędny sprzęt ortopedyczny. W firmach, które zatrudniają wielu kierowców to także dodatkowy atut, który podnosi warunki ich pracy.

Standard obsługi polisago.pl

Oferujemy Państwu możliwość bycia stale na bieżąco ze zmieniającym się rynkiem. Przed odnowieniem poprzedniej polisy sprawdzimy, czy nie pojawiła się jakaś nowa, bardziej atrakcyjna oferta. Na życzenie Klientów informujemy także o wszelkich nowościach, które mogą się w danej firmie okazać przydatne. Pomagamy również we wszelkich formalnościach, ograniczając wysiłki Klientów w tym zakresie do niezbędnego minimum.

ZADZWOŃ

511 602 608