Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

Osoba do kontaktuIstnieje kilka zasadniczych funkcji, jakie musi spełniać dobrze dobrane ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej. Jedną z nich jest ochrona firmy na wypadek pojawienia się roszczeń ze strony poszkodowanych klientów, drugą – wypłata odszkodowań pracownikom, który ucierpieli podczas wykonywania obowiązków zawodowych. W polisago.pl prezentujemy szeroki wybór rozwiązań, atrakcyjnych zarówno pod kątem zakresu, jak i ostatecznej wysokości składki.

Co się stanie, gdy mój pracownik spowoduje szkodę?

Z oczywistych względów w agencji pracy tymczasowej nie jest łatwo zadbać o tak wysoki poziom przeszkolenia i przestrzegania zasad BHP, jak to ma miejsce w „zwykłych” firmach. Choć agencje dokładają wszelkich starań, to niejednokrotnie zdarza się, że pracownik tymczasowy zniszczy towar lub sprzęt, którego wartość wielokrotnie przewyższa wynagrodzenie owego pracownika. W tym momencie uruchamia się swoją polisę, by naprawić szkodę wyrządzoną klientowi i nadal sprawnie kontynuować współpracę.

A jeżeli to właśnie pracownik będzie poszkodowany?

Za sprawą włączenia odpowiedniej klauzuli do polisy można także objąć ochroną zdrowie i życie pracowników. To rozwiązanie niesie z sobą kilka ważnych korzyści – pracownicy zdecydowanie bardziej będą cenić agencję, która się o nich troszczy. Co więcej, w razie jakichkolwiek wypadków bądź tragedii wypłata zostanie szybko zrealizowana, nie narażając na stres i koszta przedstawicieli samej agencji oraz firmy klienta, a udana współpraca będzie mogła być nadal kontynuowana.

Solidne ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej = stabilny budżet firmy

Jak w każdym biznesie, również i w pośrednictwie pracy każdego dnia mają miejsce mniejsze lub większe szkody. Zapraszamy do zadbania o solidne ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej, które pomoże Państwu zachować stabilny budżet, nawet jeżeli los nie zawsze będzie łaskawy. Nasz specjalista dobierze zakres rozwiązania oraz wyszuka możliwie konkurencyjny cenowo wariant. Dla Państwa będzie to oznaczać sporą oszczędność czasu i wysiłków, bowiem wystarczy jedynie wybrać najlepszą spośród kilku alternatywnych propozycji. Pomagamy także w załatwieniu formalności i zapewniamy wysokiej jakości serwis przy odnawianiu umowy na kolejny rok – dzięki nam można zapomnieć o wydzwanianiu bezpośrednio do siedzib towarzystw czy czekaniu w długich kolejkach podczas odwiedzania stacjonarnych biur.

ZADZWOŃ

511 602 608