Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Kielce

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

Osoba do kontaktuPoszukując dobrego ubezpieczenia OC firmy remontowo-budowlanej z Kielc warto skorzystać z pomocy specjalistów polisago.pl. Posiadają oni dostęp do licznych ofert, które z powodzeniem spełniają potrzeby podmiotów z branży. Ubezpieczenie majątku firmy budowlanej zapewni spokojny sen właścicielom, przy zachowaniu konkurencyjnej wysokości składki. Ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych przyda się natomiast, gdyby cokolwiek na placu budowy „poszło nie tak”. W zakresie takiej umowy chroniony jest sam obiekt budowlany, elementy jego wyposażenia oraz materiały. Można tego typu polisę rozszerzyć również na okres gwarancji, nawet jeżeli roboty dobiegły końca.

Jak dobierać ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej?

Proponując klientom konkretne oferty bierzemy pod uwagę wartość podejmowanych zleceń, stan zatrudnienia firmy, wysokość obrotów oraz wykorzystywane sprzęty i technologie. Podczas tworzenia ochrony warto uwzględnić ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń oraz ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej. Przypadkowe zdarzenia niejednokrotnie są przyczyną powstawania kosztownych szkód. Błąd pracownika, działanie sił przyrody lub awaria sprzętu – żadnej z tych rzeczy nie da się przewidzieć, natomiast dobrze być solidnie zabezpieczonym przed skutkami finansowymi tego typu sytuacji. Odszkodowanie z towarzystwa ubezpieczeniowego pozwoli szybko naprawić szkodę, nie nadszarpując jednocześnie bieżącego budżetu.

Co jeszcze warto wiedzieć?

W ofercie dostępne jest ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne. Warto zapoznać się z tego typu ochroną – jest ona przydatna m.in. gdy w wyniku prowadzonych prac ucierpi osoba trzecia lub uszkodzone zostanie jej mienie. Nie ma wówczas konieczności samodzielnego naprawiania szkód. Obowiązek ten przechodzi na ubezpieczyciela.

Dlaczego warto regularnie sprawdzać swoje ubezpieczenie prac remontowych oraz budowlanych?

Pracownicy polisago.pl codziennie przygotowują dla zainteresowanych klientów mini-audyty posiadanych dotychczas polis. Pozwala to sprawdzić, czy wybrana w przeszłości oferta licuje z dzisiejszymi potrzebami przedsiębiorstwa m.in. w zakresie sum gwarancyjnych oraz klauzul dodatkowych oraz czy na rynku nie pojawiła się żadna bardziej atrakcyjna alternatywa. Ubezpieczenia należy weryfikować tak samo, jak np. abonamenty na telefony komórkowe.

ZADZWOŃ

511 602 608