Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Olsztyn

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

Osoba do kontaktuOferta polisago.pl obejmuje szereg atrakcyjnych propozycji dla wszystkich tych, którzy są zainteresowani ubezpieczeniem prac remontowych oraz budowlanych, a także ubezpieczeniem inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne. Obecnie można niemal każdą realizację objąć taką ochroną, co bardzo się przydaje w razie pojawienia się niesprzyjających okoliczności. Obiekt budowy, elementy wykończenia czy maszyny i sprzęty – wszystkie te rzeczy można zawrzeć w ubezpieczeniu firmy montażowo-budowlanej.

Najlepsze ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej z Olsztyna

Udostępniamy naszym klientom także liczne rozwiązania w zakresie ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Taka polisa działa w przypadku deliktu (czynu niedozwolonego) lub nienależytego wywiązania się z kontraktu. Obserwacja obecnych trendów wskazuje, że pozwy sądowe ze strony niezadowolonych klientów lub osób trzecich nie należą do rzadkości. Warto więc zadbać o solidną ochronę w tym zakresie, jaką daje ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych. Dzięki niemu odpowiedzialność przejmuje na siebie towarzystwo, a właściciel firmy ma zapewniony „spokojny sen”.

Co daje dobre ubezpieczenie majątku firmy budowlanej?

Może ono objąć nieruchomości (zarówno będące własnością przedsiębiorstwa, jak i wynajmowane przez nie) wraz z wyposażeniem, takim np. jak komputery, meble, elementy szklane itp. Kolejnym punktem będzie ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń, spowodowanych m.in. pożarem, zalaniem czy aktami wandalizmu. Całości dopełnia ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej. Posiadając stosowną polisę nie trzeba przeznaczać pieczołowicie gromadzonych oszczędności na poważne naprawy bądź kupno nowego sprzętu, ponieważ te wydatki zostaną pokryte przez ubezpieczyciela.

Dlaczego warto nawiązać współpracę z polisago.pl?

W rozmowie z Klientami przedstawiciele informują o wszelkich najważniejszych aspektach proponowanych umów – zakresie ochrony, wyłączeniach odpowiedzialności oraz obowiązkach ubezpieczonego, które musi on spełnić by otrzymać w przyszłości odszkodowanie. Warto poświęcić nieco więcej czasu na rozmowę z pracownikiem multiagencji, by dokładnie poznać szczegóły ofert. Potrwa to i tak znacznie której niż gdyby tych informacji poszukiwać samodzielnie, przeglądając grube wzory umów, czytając ulotki i prowadząc dziesiątki rozmów z pojedynczymi agentami.

ZADZWOŃ

511 602 608