Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Warszawa

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

Osoba do kontaktuJeżeli poszukujesz ubezpieczenia OC firmy remontowo-budowlanej z Warszawy, to zapraszamy do złożenia zapytania na polisago.pl. W naszej zróżnicowanej ofercie znajdziesz polisę zarówno dla jednoosobowej działalności remontowej, jak i przedsiębiorstwa zatrudniającego dziesiątki pracowników. Możesz zawrzeć roczne ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej, które obejmie wszystkie prace lub zlecić przygotowanie specjalnej umowy, dotyczącej tylko jednej, konkretnej realizacji.

Ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne w Warszawie

Ochroną ubezpieczeniową możemy objąć konkretne budowy, na wypadek gdyby uszkodzone zostały struktura budynku, materiały czy części wykończenia. Te ostatnie przedstawiają niejednokrotnie wysoką wartość, a samodzielne regulowanie odszkodowań związanych z ich zniszczeniem spędza sen z powiek właścicielom firm. To właśnie dla nich oferujemy ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych. Warto wykupić tego typu ochronę, by zachować stabilność budżetu przedsiębiorstwa oraz by ewentualne przeciwności losu nie zepsuły reputacji firmy na lokalnym rynku.

Po co jest potrzebne ubezpieczenie majątku firmy budowlanej?

Polisa dla firmy z branży powinna obejmować nie tylko ubezpieczenie prac remontowych oraz budowlanych. Warto ochronić się również przed ryzykami, które mogą bezpośrednio dotknąć Twój majątek. Gromadziłeś go przez wiele lat, często sięgając po kredyty, leasingi lub zużywając dotychczasowe oszczędności. Proponujemy Ci ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń oraz ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej. Zadziała ono w przypadku zniszczenia lub uszkodzenia wyposażenia na skutek zdarzeń losowych, takich np. jak: gradobicie, burza z piorunami, pożar, zalanie itp. Do poszczególnych polis możesz dokupić także dodatkowe opcje, m.in. ubezpieczenie w razie spowodowania szkód w wynajmowanym lokalu.

Dlaczego warto skorzystać z usług polisago.pl?

Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej z Warszawy wraz z wszelkimi dodatkowymi opcjami zostanie Ci przedstawione w formie porównania najbardziej atrakcyjnych ofert towarzystw ubezpieczeniowych. Dzięki temu możesz zyskać pewność, że dokonujesz dokładnego przeglądu rynku. Co więcej, na życzenie przedstawiciel może skontaktować się w momencie, gdy pojawią się nowe możliwość lub zmieni się taryfikacja ubezpieczycieli. Przypomni on również o zbliżającym się terminie wznowienia polisy (lub okazji do jej zmiany) oraz np. o konieczności zapłaty kolejnej raty składki.

ZADZWOŃ

511 602 608