Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Białystok

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

Osoba do kontaktuPoszukując solidnej ochrony na wypadek spowodowania szkody w związku z realizowanymi zleceniami warto wykupić ubezpieczenie prac remontowych oraz budowlanych. Obejmie ono obiekty budowlane, razem z materiałami i elementami montażowymi, oraz sprzęt, wyposażenie czy narzędzia. Ochrona działa m.in. w przypadku zalania, pożaru, eksplozji bądź awarii urządzeń. Wszystkie najatrakcyjniejsze oferty są dostępne w polisago.pl.

Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej?

Posiadanie stosownej polisy to jedna z rzeczy, która wyróżnia dane przedsiębiorstwo w oczach inwestorów. Coraz więcej osób zwraca uwagę na konieczność objęcia inwestycji ubezpieczeniem prac montażowo-budowlanych – tak, by współpraca przebiegała dobrze również wtedy, gdy pojawią się niesprzyjające okoliczności. Możliwość wypłaty odszkodowania w ramach ubezpieczenia to także duży komfort dla samej firmy – nie ma bowiem konieczności wykorzystywania w tym celu bieżących środków przedsiębiorstwa, przeznaczonych np. na inwestycje.

Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej z Białegostoku – od czego zależy wysokość składki?

Dla każdej z firm wysokość składki zależy przede wszystkim od wartości podejmowanych zleceń lub od rocznych obrotów, które to czynniki warunkują wymaganą sumę gwarancyjną. Podobnie jest w przypadku ubezpieczenia inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne. Tu również towarzystwo bierze pod uwagę wymienione powyżej czynniki. Ponadto istotną kwestią jest wybór odpowiednich klauzul dodatkowych – takich, które właściwie pokryją konkretne ryzyka. W wielu przypadkach opłaca się dopłacić pewną kwotę do podstawowej polisy, nawet jeżeli z początku dodatkowa pozycja wydaje się kosztowna, bowiem w przyszłości może to mieć duży wpływ na decyzję o przyznaniu odszkodowania lub odmowę jego wypłaty przez towarzystwo.

Dlaczego warto zdecydować się na ubezpieczenie majątku firmy budowlanej za pośrednictwem polisago.pl?

Dobrze dobrane ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń oraz ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej niejedną firmę uratowały już przed finansową katastrofą. Konieczność szybkiego uzupełnienia sprzętu poprzez zakup kilku nowych egzemplarzy jednocześnie to zawsze znaczący wydatek, tym bardziej że najczęściej taka sytuacja ma miejsce niespodziewanie. Gdy posiada się polisę, jedynym wydatkiem jest koszt składki – z góry znany, a także możliwy do rozbicia na raty. W naszej multiagencji pomagamy zrozumieć zawiłości ubezpieczeń oraz pomagamy we wszelkich formalnościach.

ZADZWOŃ

511 602 608