Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Podlaskie

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

Osoba do kontaktuMultiagencja polisago.pl specjalizuje się w dostarczaniu różnego rodzaju instrumentów finansowych, pośród których ważną pozycję zajmuje ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej. W Podlaskiem możemy zaproponować rozwiązania dla każdego typu przedsiębiorstwa – zarówno takiego, którego główną specjalizacją jest wznoszenie budynków do stanu surowego zamkniętego, jak i zajmującego się instalatorstwem i wykańczaniem nieruchomości „pod klucz”. Ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych obejmie wszystkie zdarzenia, które mogą pokrzyżować plany inwestora oraz wykonawcy.

Ubezpieczenie prac remontowych oraz budowlanych – co warto wiedzieć?

Każdą dobrowolną umowę ubezpieczenia warto przed podpisaniem przeanalizować pod kątem najważniejszych parametrów. Nasi specjaliści są więc gotowi udzielić Ci informacji o tym, jaki jest dokładny zakres proponowanej ochrony oraz jak brzmią wyłączenia odpowiedzialności – sytuacje, w których towarzystwo nie wypłaci środków. Nawet ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne zawarte w formule all-risk (na wszystkie ryzyka) zawiera takie wyłączenia, o czym warto pamiętać. Inną ważną kwestią są franszyzy – integralna oraz redukcyjna. Stanowią one dolną granicę odpowiedzialności – kwotę, od której rozpoczyna się odpowiedzialność towarzystwa, oraz wartość, o którą są pomniejszane ewentualne odszkodowania. Jednym z głównych celów w działalności polisago.pl jest to, żeby klienci byli świadomi wszystkich szczegółów umowy jeszcze przed wykupieniem ubezpieczenia firmy montażowo-budowlanej, zamiast dowiadywać się o nich dopiero po złożeniu wniosku o wypłatę świadczenia.

Ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej – czym się różni od zwykłych ubezpieczeń komunikacyjnych?

W ofercie multiagencji polisago.pl znajdują się polisy dla pojazdów, które nie są objęte obowiązkowym OC (takim, jakie wykupuje się np. dla samochodów osobowych lub ciężarowych). Warto zadbać o ochronę w tym zakresie, a także włączyć ryzyka typu casco. Daje to ochronę na wypadek, gdyby pojazd został zniszczony w wyniku zalania, pożaru czy uderzenia pioruna.

Co jeszcze warto ubezpieczyć oprócz samochodów?

Podobnie działa ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń. Możemy także objąć polisą firmowe nieruchomości oraz mienie ruchome w siedzibie firmy (np. meble, komputery) i poza nią. Te wszystkie pozycje tworzą kompleksowe ubezpieczenie majątku firmy budowlanej, które zapewni jej włodarzom spokojny sen.

ZADZWOŃ

511 602 608