Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Dolnośląskie

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

Osoba do kontaktuW ofercie polisago.pl znajdziesz szereg możliwości w zakresie ubezpieczenia firmy montażowo-budowlanej oraz ubezpieczenia inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne. Zapraszamy do kontaktu niezależnie od tego, czy prowadzona przez Ciebie działalność opiera się na małych zleceniach, wykonywanych u indywidualnych klientów, czy skupiasz się na wielkich realizacjach, podejmowanych na podstawie wygranych konkursów i przetargów. Dla każdego z podmiotów znajdziemy odpowiednie ubezpieczenie prac remontowych oraz budowlanych.

Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej z Dolnośląskiego – dlaczego u nas?

Szeroka oferta polisago.pl obejmuje propozycje renomowanych, sprawdzonych towarzystw ubezpieczeniowych. Doświadczeni specjaliści na podstawie krótkiej rozmowy będą w stanie szybko dopasować ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych z konkretnego towarzystwa do specyfiki Twojej działalności. To znacznie szybsze niż samodzielne odwiedzanie siedzib poszczególnych firm ubezpieczeniowych i poszukiwanie odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w opasłych tomach ogólnych warunków umów, ulotkach i folderach reklamowych. Proponujemy również sprawny serwis, który uwolni Cię od żmudnych formalności i „papierkowej roboty” na tyle, na ile to tylko możliwe.

Ryzyko w firmie budowlanej

Dobre ubezpieczenie przyda się w każdej firmie – zarówno większej, jak i mniejszej. Nawet najlepiej wyszkolony personel, przestrzegający przepisów BHP oraz posiadający wieloletnie doświadczenie, nie gwarantuje Ci całkowitej bezszkodowości. Warto więc pomyśleć o polisie zarówno w zakresie OC, jak i ochrony cennego majątku firmowego. Znajdziemy odpowiedź na każde Twoje pytanie, dotyczące dowolnie wybranego ubezpieczenia.

Ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń – komu się przyda?

Oprócz solidnej polisy na OC firmy mamy do zaproponowania również specjalistyczne ubezpieczenie majątku firmy budowlanej. Te aktywa w większości przedsiębiorstw albo są nabywane na drodze kredytu bądź leasingu albo kupowane za nadwyżki, wypracowane przez wiele miesięcy i lat. Warto więc objąć je ochroną ubezpieczeniową np. na wypadek zalania, pożaru, burzy z piorunami, gradobicia oraz, rzecz jasna, kradzieży. Podobnie działa ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej, a oprócz tego możemy na podstawie klauzul dodatkowych objąć ochroną OC również te pojazdy, które nie podlegają obowiązkowemu ubezpieczeniu.

ZADZWOŃ

511 602 608