Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Wrocław

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

Osoba do kontaktuPodobnie, jak każda inna działka biznesu, również działalność budowlana, remontowa i montażowa wymagają stworzenia systemu zabezpieczeń w postaci szkoleń dla pracowników, konserwacji sprzętu, współpracy z prawnikami czy ubezpieczenia OC firmy remontowo-budowlanej. We Wrocławiu mamy dla Twojej firmy liczne oferty z tej ostatniej kategorii. Multiagencja polisago.pl posiada pełnomocnictwa udzielone przez wiodące towarzystwa ubezpieczeniowe, dzięki czemu zawsze jesteśmy w stanie przygotować porównanie atrakcyjnych propozycji polis dla Twojego przedsiębiorstwa.

Jak działa dobre ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej?

Ten instrument zapewni Ci ochronę w wielu różnych przypadkach. Dotyczy to m.in. odpowiedzialności cywilnej, która rodzi się gdy w ramach prowadzonych prac zostanie wyrządzona szkoda na mieniu lub osobie. Ofiarą może być zarówno sam Klient firmy budowlanej i jego majątek, jak i przypadkowa osoba, której np. pracownicy uszkodzą samochód. Niemal każda polisa zapewnia też ochronę w razie zdarzeń losowych, takich np. jak pożar, zalanie czy gradobicie. Ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne oraz ubezpieczenie prac remontowych i budowlanych mogą też obejmować ryzyko kradzieży materiałów z placu budowy, pod warunkiem jednak że zabezpieczysz je zgodnie z zaleceniami ubezpieczyciela, opisanymi w ogólnych warunkach umowy.

Co daje współpraca z naszą firmą?

Wykupując za naszym pośrednictwem ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych lub ubezpieczenie majątku firmy budowlanej zyskujesz pewność solidnego serwisu, dotyczącego obsługi zawartej umowy. Dotyczy to m.in. modyfikacji jej parametrów w miarę rozwoju przedsiębiorstwa (jeżeli tylko dany ubezpieczyciel pozwala na wprowadzenie zmian na polisie). Ponadto polisago.pl zapewnia szeroki wybór już podczas prezentacji ofert, np. na ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń czy ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej oraz jakikolwiek inny rodzaj ochrony.

Czas to pieniądz

Dostępność tak wielu ofert da Ci stuprocentową pewność, że wybierasz najbardziej atrakcyjną propozycję na rynku – bez spędzania długich godzin i wykonywania setek telefonów podczas samodzielnych poszukiwań. Z nami można więc sporo zaoszczędzić, bo jak wiadomo czas to pieniądz! Zwłaszcza w branży budowlanej, w której Klienci często oczekują szybkiego i solidnego wykonania nawet najbardziej złożonych zleceń.

ZADZWOŃ

511 602 608