Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Gdańsk

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

Osoba do kontaktuStale rozwijający się rynek i rosnąca konkurencja powodują, że coraz więcej inwestorów oczekuje, by wynajęta firma posiadała ubezpieczenie prac remontowych oraz budowlanych. To bardzo cenny instrument finansowy, zwłaszcza gdy weźmie się pod uwagę ryzyko wystąpienia szkód podczas prowadzonych działań. Dobre ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej obejmuje zarówno sam obiekt budowlany, jak i materiały oraz elementy wykończenia. W ofercie polisago.pl dostępne jest także ubezpieczenie majątku firmy budowlanej, przydatne by chronić posiadane maszyny, narzędzia i pojazdy.

Najlepsze ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej w Gdańsku

W ramach naszej oferty prezentujemy polisy najbardziej utytułowanych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Oprócz samej wysokości składki warto wziąć pod uwagę również franszyzy integralne i redukcyjne, wykluczenia odpowiedzialności oraz dostępne klauzule dodatkowe. To te czynniki istotnie wpływają na atrakcyjność polis dla firm lub tych, które zapewniają ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne. Często okazuje się, że warto wybrać ofertę nieco droższą, ale zapewniającą lepszą ochronę. Nie zawsze jednak polisa, która więcej kosztuje, musi być bardziej odpowiednia dla danej firmy. Nasi przedstawiciele specjalizują się w dobieraniu rozwiązań konkretnie dla danego klienta – zarówno pod kątem potrzeb, jak i możliwości finansowych.

Co oprócz ubezpieczenia prac montażowo-budowlanych?

Warto upewnić się, że oprócz samego budynku i elementów wykończeniowych posiadana polisa obejmuje także ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń. Każda firma z poważnym wyposażeniem na stanie wykupuje tego typu ochronę. Całości dopełnia ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej, gwarantujące podobną ochronę, jak auto-casco dla samochodów osobowych. Warto przy tym pamiętać, że zakup kompleksowego pakietu ryzyk może się wiązać z okazją do uzyskania atrakcyjnej zniżki.

Dlaczego warto skorzystać z usług multiagencji polisago.pl?

Zapraszamy do kontaktu nie tylko przedstawicieli firm nie posiadających ubezpieczenia. Chętnie przeprowadzimy także przegląd dotychczasowych polis pod względem zakresu oraz ewentualnych słabych punktów oraz przedstawimy możliwe alternatywy. Porównanie wielu ofert w jednym miejscu zapewni Ci wygodę oraz pozwoli zaoszczędzić sporo czasu. Na życzenie pracownik multiagencji polisago.pl może też na bieżąco informować o pojawiających się nowościach na rynku.

ZADZWOŃ

511 602 608