Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Pomorskie

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

Osoba do kontaktuUbezpieczenie firmy montażowo-budowlanej to ważny temat dla każdego, kto nie chce by jego dotychczasowe wysiłki zostały zniweczone przez jedną przypadkową sytuację. Pozycję na rynku buduje się bowiem latami, realizując coraz bardziej ambitne zlecenia. Wystarczy jednak, że wydarzy się szkoda jakich wiele, a budżet oraz reputacja firmy zostaną mocno nadszarpnięte. W szybkim poradzeniu sobie z taką sytuacją pod względem finansowym pomaga ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej. W Pomorskiem za pośrednictwem polisago.pl wykupują je zarówno początkujący wykonawcy, jak i przedsiębiorstwa o wieloletniej historii.

Przed czym chroni ubezpieczenie prac remontowych oraz budowlanych?

Tego typu polisy działają m.in. w przypadku wystąpienia pożaru, zalania czy uderzenia pioruna. W naszej ofercie znajduje się też ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych w formule all-risk. Dzięki niemu można otrzymać odszkodowanie w każdej sytuacji, z wyjątkiem tych dokładnie opisanych w dziale wykluczeń odpowiedzialności. To koniec problemów dla tych, którzy obawiają się, że „ubezpieczyciel będzie szukał powodów”, by odmówić ewentualnej wypłaty. W podobny sposób możemy zawrzeć również ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne. Nasi przedstawiciele zaprezentują porównanie najbardziej konkurencyjnych ofert od renomowanych towarzystw.

Specjalistyczne ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej – czy warto?

Dobre ubezpieczenie majątku firmy budowlanej powinno obejmować wszystkie pojazdy – również te, które nie posiadają obowiązkowego OC. Oprócz tej pozycji, warto włączyć także ochronę typu casco. Jeżeli dodać do tego ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń, to powstanie kompleksowy plan bezpieczeństwa dla firmy. O pozyskanie wartościowych składników majątku właściciel stara się niejednokrotnie przez długi czas, zaciągając kredyty i korzystając w tym celu z leasingów. Warto więc zadbać o stabilność budżetu i zapewnić sobie odszkodowanie, na wypadek gdyby uległy one uszkodzeniu bądź zniszczeniu.

Polisago.pl – czym zajmujemy się na co dzień?

Oferta multiagencji polisago.pl obejmuje zarówno porównanie najatrakcyjniejszych w danym momencie ofert, jak i audyt posiadanych dotychczas rozwiązań ubezpieczeniowych. Nasz przedstawiciel może szybko sprawdzić, czy Twoja obecna polisa pokrywa wszystkie firmowe ryzyka oraz czy istnieje dla niej atrakcyjna alternatywa.

ZADZWOŃ

511 602 608