Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Katowice

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

Osoba do kontaktuCoraz więcej inwestorów zwraca szczególną uwagę na to, czy wybrany przez nich wykonawca posiada ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej. Polisago.pl może zaproponować rozmowę na ten temat zarówno dużym przedsiębiorstwom, zatrudniającym dziesiątki pracowników, jak i niewielkim firmom rodzinnym. Warto sprawdzić oferty z rynku, co najłatwiej uczynić zostawiając zgłoszenie na naszej stronie. Przygotowane propozycje ubezpieczenia prac montażowo-budowlanych oraz ubezpieczenia majątku firmy budowlanej będą pochodzić od najbardziej utytułowanych towarzystw w kraju.

Starannie dobrane ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej z Katowic

Doświadczeni specjaliści polisago.pl dopasowują oferowane polisy konkretnie do indywidualnej sytuacji przedsiębiorstwa klienta. Biorą wówczas pod uwagę zakres ochrony, klauzule dodatkowe, wyłączenia odpowiedzialności czy franszyzę integralną oraz redukcyjną. Wybrane na tej podstawie ubezpieczenie prac remontowych oraz budowlanych może doskonale pokrywać ryzyka, z jakimi firma spotyka się na co dzień.

W ofercie dostępne jest także ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne, które zawiera się z myślą o konkretnej realizacji, uwzględniając jej wartość oraz planowany termin prac. Warto wykupić taką osobną polisę szczególnie w przypadku otrzymania dużego zlecenia, opiewającego na wysoką sumę.

Kiedy przydaje się ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń?

Oprócz ochrony obiektu budowy czy elementów wyposażenia, warto również zainteresować się ubezpieczeniem sprzętu i narzędzi. Ten majątek firmy budowlanej często nabywa się na drodze leasingu lub kredytów za niemałą cenę. Polisa chroni przed skutkami finansowymi zdarzeń losowych, np. pożaru, gradobicia czy uderzenia piorunu. Podobnie jest w przypadku ubezpieczenia pojazdów firmy budowlanej. Tu również możemy przygotować liczne rozwiązania od najlepszych towarzystw na rynku.

Pamiętaj, by aktualizować zakres i sumy ubezpieczenia na polisach

Oferta multiagencji polisago.pl oprócz pośrednictwa ubezpieczeniowego obejmuje również serwis zawartych polis m.in. pod kątem ich aktualizacji do zmieniającej się sytuacji klienta. Jeżeli tylko ogólne warunki umowy na to pozwalają, możliwe jest podwyższenie sumy ubezpieczenia lub dokupienie dodatkowych ryzyk. Nasi przedstawiciele pomogą w załatwieniu wszelkich formalności z tym związanych.

ZADZWOŃ

511 602 608