Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Śląskie

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

Osoba do kontaktuW polisago.pl prezentujemy szeroką paletę ofert na ubezpieczenie prac remontowych oraz budowlanych. Dostępne rozwiązania chronią wykonawcę oraz inwestora, pozwalając szybko nadrobić straty np. po zalaniu, pożarze czy kradzieży. Tego typu polisa powinna pojawić się przy każdym poważnym przedsięwzięciu, podobnie jak ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej. W Śląskiem regularnie można usłyszeć o drobnych wypadkach na budowach, a co jakiś czas również o katastrofach budowlanych.

Ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej na konkurencyjnych warunkach

Dzięki współpracy z czołowymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, nasi specjaliści są w stanie dla każdego z klientów odnaleźć odpowiednie rozwiązanie. Porównując oferty można sprawdzić wysokość składki, zakres ochrony, franszyzę integralną oraz redukcyjną, a także wyłączenia odpowiedzialności. Te ostatnie bardzo mocno różnicują zarówno polisy dla firm, jak i oferty na ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne. Analizując dostępne rozwiązania i sprawdzając różnice między nimi można sporo zaoszczędzić na składce oraz wybrać taką polisę, która najlepiej odpowie na ryzyka pojawiające się w codziennej działalności firmy.

Dlaczego warto posiadać ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych?

Ze względu na wysoką wartość stosowanych w dzisiejszych czasach materiałów i elementów wykończenia, ciężko z pełną odpowiedzialnością pozwolić sobie zrealizować inwestycję bez jakiegokolwiek zabezpieczenia. Oferowane przez nas polisy pomagają ochronić się na wypadek uszkodzenia, zniszczenia lub utraty tych cennych przedmiotów.

Właściciele przedsiębiorstw z branży coraz chętniej decydują się także na ubezpieczenie majątku firmy budowlanej. Specjalistyczny sprzęt pomaga na co dzień skuteczniej wykonywać zlecenia, a do większości prac jest niezbędny. Wykupując ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń oraz ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej można zapewnić sobie możliwość szybkiej wymiany lub naprawy uszkodzonych egzemplarzy, nie tracąc w tym celu bieżących oszczędności. Im bardziej wartościowy sprzęt się posiada tym bardziej warto pomyśleć o jego ochronie i skorzystać z atrakcyjnej oferty.

Z jakimi sprawami warto się do nas zwrócić?

Do usług multiagencji polisago.pl zalicza się zarówno pośrednictwo przy zawieraniu nowych umów ubezpieczenia, jak i audyty mające na celu sprawdzenie zakresu dotychczas posiadanych w firmie polis. Warto regularnie aktualizować stosowane rozwiązania ubezpieczeniowe, bowiem sytuacja na rynku dynamicznie się zmienia – najlepsza oferta sprzed roku dziś może nie być już tak atrakcyjna. Napisz do nas, jeżeli poszukujesz nowej oferty oraz gdy chcesz sprawdzić tę dotychczasową.

ZADZWOŃ

511 602 608