Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Kraków

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

Osoba do kontaktuUbezpieczenie firmy montażowo-budowlanej to jedna z podstawowych pozycji, którą umieszczają w swoim budżecie podmioty działające w branży. Gwarantuje ono wypłatę środków w razie spowodowania szkody w związku z prowadzonymi pracami. Dostępny jest także szeroki wachlarz ofert w zakresie ubezpieczenia majątku firmy budowlanej. Chroni ono właścicieli firmy przed ponoszeniem kosztów naprawy lub wymiany narzędzi oraz maszyn, uszkodzonych bądź zniszczonych na skutek pożarów, zalań czy działania sił przyrody.

Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej w Krakowie – od czego zależy jego cena?

Każda z polis jest przez specjalistów polisago.pl indywidualnie dobierana z uwzględnieniem m.in. wielkości obrotów przedsiębiorstwa, stanu zatrudnienia czy stosowanych przez nie na co dzień technologii. Ubezpieczyciele biorą pod uwagę te zmienne, by zapewnić klientom odpowiedni zakres ochrony oraz by nikt nie musiał przepłacać. Składając zapytanie o ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne lub ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych możesz być pewny, że przedstawiciel zaprezentuje najbardziej konkurencyjne oferty, dając okazję do ich porównania. Podjęta na tej podstawie decyzja będzie najlepszą z możliwych.

O jakie pozycje warto poszerzyć ubezpieczenie prac remontowych oraz budowlanych?

Nasza oferta obejmuje również ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń oraz ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej. Stworzenie solidnej ochrony firmowego majątku powinno być jednym z priorytetów, zwłaszcza w branży budowlanej, gdzie narzędzia i sprzęt są bardzo kosztowne. Dzięki takiej polisie można uzyskać odszkodowanie w sytuacji, gdy ulegną one uszkodzeniu lub zostaną skradzione. Warto się w ten sposób zabezpieczyć, by skutecznie zapobiec powstaniu wyrwy w budżecie.

Co oferuje polisago.pl w ramach współpracy?

Nasi klienci otrzymują wiedzę na temat najlepszych ofert na rynku, przygotowanych przez najbardziej renomowane towarzystwa. Szybkie załatwianie spraw oraz pomoc w formalnościach to nasz kolejny atut. Zapewniamy także solidny serwis przy wznowieniu polisy, informując o nowościach na rynku oraz aktualizując kształt umowy do zmieniającej się sytuacji w przedsiębiorstwie Klienta – np. do wzrostu obrotów czy poszerzenia posiadanego parku maszyn. Zapraszamy do pozostawienia zgłoszenia również na dłuższy czas przed końcem obecnej polisy. Odezwiemy się w dogodnym momencie.

ZADZWOŃ

511 602 608