Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Małopolskie

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

Osoba do kontaktuPoszukując ubezpieczenia OC firmy remontowo-budowlanej z Małopolskiego warto zwrócić się do polisago.pl. Zapewniamy dostęp do ofert wiodących towarzystw, co stanowi gwarancję uzyskania atrakcyjnego zakresu ubezpieczenia przy zachowaniu konkurencyjnej wysokości składki. Nasi specjaliści dobierają odpowiedni wariant polisy z uwzględnieniem aktualnej sytuacji przedsiębiorstwa klienta, pamiętając m.in. o klauzulach dodatkowych, rozszerzających zakres ochrony. Warto poświęcić im nieco czasu, zanim zawrze się umowę ubezpieczenia firmy montażowo-budowlanej czy ubezpieczenia inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne.

Co zapewnia dobre ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych?

Za sprawą tego typu polisy można ustrzec się przed koniecznością samodzielnej wypłaty odszkodowań. Zakres ochrony obejmuje między innymi sytuacje, w których pracownik niechcący uszkodzi materiały i elementy wyposażenia lub ulegną one zniszczeniu na skutek działania sił przyrody, ognia czy zalania. Ubezpieczenie prac remontowych oraz budowlanych powinno więc stanowić podstawę każdej działalności – nigdy bowiem nie wiadomo, kiedy wystąpi szkoda oraz jak rozległe będą jej skutki. Znacznie łatwiej natomiast przewidzieć w bieżącym budżecie środki na zapłatę – z góry znanej – składki ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie majątku firmy budowlanej – dlaczego warto?

Ze względu na to, że specjalistyczny sprzęt budowlany jest bardzo kosztowny, warto objąć go stosowną ochroną. Oferujemy polisy, które zapewniają swoim zakresem solidne ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń oraz ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej. Rozważając zakup takiego instrumentu finansowego warto porównać wartość posiadanego sprzętu do wysokości składki. Okazuje się wówczas, że koszt rozwiązania jest nikły w stosunku do tego, ile można stracić, nie wykupując ubezpieczenia.

Czym wyróżniają się nasze usługi?

Podejmując współpracę z naszą firmą możesz być pewny, że przedstawiciel przypomni o zbliżającym się terminie wznowienia polisy oraz – na życzenie – przedstawi alternatywne oferty na kolejny rok. Istnieje również możliwość dostosowania ochrony do zmieniającej się sytuacji firmy, np. wzrostu zatrudnienia czy poszerzenia zakresu prowadzonej działalności. Pracownik polisago.pl poinformuje także o nowościach na rynku, które mogą być przydatne konkretnie dla Ciebie.

ZADZWOŃ

511 602 608