Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Lubelskie

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

Osoba do kontaktuProwadzenie przedsiębiorstwa budowlanego lub remontowego daje wiele satysfakcji oraz jest dochodowe, a na tego typu prace zawsze będzie popyt. Jak zawsze jednak, istnieje również druga strona medalu – jest nią ogrom ryzyka, którego w wielu innych branżach w ogóle nie ma. By skutecznie się przed nim ochronić, warto wykupić ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej. W Lubelskiem możemy przedstawić oferty każdemu przedsiębiorstwu, niezależnie od jego wielkości zatrudnienia, obrotów czy terytorium, na którym wykonuje ono zlecenia. Współpraca z czołowymi towarzystwami na rynku sprawia, że nasi klienci mają szeroki wybór. Ułatwia to podjęcie najlepszej możliwej decyzji.

Ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej – dlaczego właśnie w polisago.pl?

Nasi specjaliści mają bogate doświadczenia w pracy z Klientami, dlatego są w stanie przedstawić w jasny sposób zalety poszczególnych umów. Dzięki temu będziesz znać wszystkie szczegóły w momencie składania podpisu na wniosku, zamiast dowiadywać się o nich dopiero podczas starań o wypłatę odszkodowania. Przedstawiciel wskaże Ci m.in. wyłączenia odpowiedzialności, czyli sytuacje w których ubezpieczyciel nie wypłaci żadnych pieniędzy, oraz poinformuje o franszyzie redukcyjnej i integralnej. Również w przypadku ubezpieczenia inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne możesz się spodziewać, że poznasz wszelkie najważniejsze fakty podczas rozmowy z pracownikiem polisago.pl.

Dlaczego warto posiadać ubezpieczenie prac remontowych oraz budowlanych?

Dobrze skomponowana polisa to gwarancja ochrony w przypadku wystąpienia zdarzeń losowych, jak np. burza z piorunami, grad, obfite opady, a także w razie spowodowania szkody przy realizacji zleceń (ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych). Ważną kwestią jest również ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej oraz ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń. Zanim bowiem zgromadzi się całe wyposażenie, trzeba po drodze zaciągać kredyty czy korzystać z leasingów lub regularnie uszczuplać oszczędności. Zawsze wiąże się to z wysiłkiem i wyrzeczeniami, a niejednokrotnie także z dużym stresem. Żeby nie zostało to zniweczone w jednym momencie, już dziś wykup ubezpieczenie majątku firmy budowlanej.

Co wyróżnia polisago.pl spośród innych podmiotów na rynku?

Współpraca ze specjalistami polisago.pl to gwarancja solidnego serwisu – zostaniesz każdorazowo poinformowany o zbliżającym się czasie na wznowienie polisy lub jej zmianę, a na życzenie poinformujemy Cię także np. o nadchodzącym terminie płatności kolejnej raty składki lub o pojawiających się na rynku nowościach, które mogą być przydatne dla Twojej firmy.

ZADZWOŃ

511 602 608