Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Lublin

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

Osoba do kontaktuZapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi instrumentami finansowymi w branży budowlanej, a są to: ubezpieczenie majątku firmy budowlanej oraz ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej. W Lublinie polisago.pl proponuje umowy różnej wielkości podmiotom – zarówno firmom rodzinnym, jak i przedsiębiorstwom o sporym zatrudnieniu i imponujących rocznych obrotach. Dla nich wszystkich możemy przygotować oferty od najbardziej utytułowanych ubezpieczycieli na polskim rynku. Również ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne to temat, który nie kryje przed nami żadnych tajemnic.

Co zapewnia ubezpieczenie prac remontowych oraz budowlanych w zakresie odpowiedzialności cywilnej?

Dobrze dobrana polisa to ochrona na wypadek, gdyby pracownik Twojej firmy wyrządził szkodę na mieniu lub osobie, w której poszkodowanym byłby klient lub osoba trzecia. Warto skorzystać z tej opcji, bowiem niejednokrotnie w takich przypadkach sprawy trafiają do sądu. Gdy zadziała ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej, to przed oskarżeniami nie będzie się bronić przedsiębiorstwo, ale ubezpieczyciel.

Ochrona w zakresie zdarzeń losowych i działania sił natury

Ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych to także możliwość ochrony m.in. na wypadek zalań, pożarów czy kradzieży, która obejmie materiały pozostające na terenie budowy. Żeby jednak taka polisa była skuteczna, trzeba spełnić obowiązki ubezpieczonego określone w ogólnych warunkach umowy. Podobnie może działać ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń oraz ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej – również tych, które nie są objęte obowiązkowym OC. Warto ochronić się na wypadek utraty tych składników majątku, na które często pracuje się przez długie lata i których nabycie niejednokrotnie wiąże się z dużymi wyrzeczeniami.

Dlaczego warto wybrać polisago.pl?

Współpraca z nami to solidny serwis, dzięki któremu nigdy nie zapomnisz o ważnych datach i formalnościach – przedstawiciel poinformuje Cię o nich z wyprzedzeniem. Gdy sytuacja tego wymaga, to aktualizujemy posiadane rozwiązania ubezpieczeniowe do zmieniającej się sytuacji przedsiębiorstwa – np. wzrostu obrotów czy wielkości zatrudnienia. Na życzenie poinformujemy Cię o nowościach na rynku, które mogą się przydać w Twojej firmie oraz przygotujemy np. grupowe polisy na życie dla pracowników, pakiety medyczne oraz ubezpieczenia typu NNW. Zakup większej liczby polis to także okazja do naliczenia zniżki!

ZADZWOŃ

511 602 608