Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Opole

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

Osoba do kontaktuW większości dobrze prosperujących przedsiębiorstw z branży wiele uwagi poświęca się temu, by wybrać jak najlepsze ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej. Opole stanowi obszar, na którym działa wiele podmiotów – zarówno niewielkich, zatrudniających kilka osób, jak i całkiem pokaźnych i podejmujących się największych realizacji. Niezależnie od tego, do której grupy się zaliczasz, zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami na ubezpieczenie prac remontowych oraz budowlanych. Specjaliści polisago.pl są w stanie szybko dobrać najciekawsze propozycje dla danej firmy, uwzględniając charakterystykę jej działania, stan zatrudnienia, obroty i wiele innych czynników. Dzięki temu klienci multiagencji zyskują pewność, że wybrane ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej jest najlepszym spośród dostępnych.

Ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych – na co warto zwrócić uwagę?

Istotną kwestią przy wybieraniu tego typu polisy jest analiza jej zakresu, a więc tego, jakie konkretnie ryzyka ubezpieczyciel oferuje się objąć ochroną. W zestawieniu z nimi warto sprawdzać wyłączenia odpowiedzialności, a więc sytuacje, w których towarzystwo ubezpieczeń może odmówić wypłaty jakichkolwiek pieniędzy. Porównując ze sobą dwie oferty o różnej wysokości składki, warto sprawdzić również występujące w nich franszyzy integralne bądź redukcyjne. Mogą się one pojawić zarówno w ubezpieczeniu inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne, jak i w ubezpieczeniu majątku firmy budowlanej (podobnie, jak w prywatnym auto-casco).

Co kryje się pod terminem „franszyza”?

Franszyza integralna to dolna granica odpowiedzialności towarzystwa – przy szkodach poniżej tej kwoty towarzystwo nie wypłaci żadnych pieniędzy. Franszyza redukcyjna obniża natomiast wysokość odszkodowania o z góry ustaloną kwotę, np. 500 zł. Te czynniki wpływają więc zarówno na wysokość składki, jak i na wartość późniejszych wypłat od ubezpieczyciela.

Kiedy przydaje się ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń?

Wielu klientów składa na polisago.pl zapytania o możliwość wykupienia polisy, która objęłaby swoją ochroną narzędzia i sprzęt budowlany. Taka oferta zapewnia wypłatę środków w razie uszkodzenia wspomnianych przedmiotów wskutek zalania, pożaru czy np. burzy z piorunami. Warto zorientować się również w wysokościach składek na ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej.

ZADZWOŃ

511 602 608