Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Podkarpackie

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

Osoba do kontaktuW orbicie zainteresowań każdego przedsiębiorstwa przynajmniej raz do roku znajduje się ubezpieczenie prac remontowych oraz budowlanych, a także ubezpieczenie majątku firmy budowlanej. Multiagencja polisago.pl ma w tym zakresie dostęp do rozwiązań przygotowanych przez wiodących ubezpieczycieli. Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą sprawdzić, czy podpisana w ubiegłym roku umowa faktycznie jest najlepszą spośród dostępnych. Nasi przedstawiciele dokonają mini-audytu, który albo potwierdzi ten fakt albo poskutkuje odnalezieniem atrakcyjnej alternatywy, obejmującej podstawowe ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej z Podkarpackiego oraz wszelkie, niezbędne dla jej indywidualnej specyfiki działania, dodatki.

Ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej z atrakcyjnym zakresem i konkurencyjną składką

Prezentowane umowy mogą chronić na wypadek szkód dotykających materiałów budowlanych, elementów wykończenia, konstrukcji wznoszonych budowli oraz sprzętu i narzędzi. Ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne wydaje się być tym bardziej potrzebne, im większa wartość kontraktu, ale warto je posiadać również przy realizowaniu stosunkowo niedużych zleceń. Podobnie ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych – wartość stosowanych dziś elementów wykończenia potrafi być imponująca, a samodzielne odkupywanie uszkodzonych przedmiotów może stanowić nie lada wydatek.

Jak ubezpieczenie budowlane działa na budżet firmy?

Posiadając solidną polisę można być spokojnym, że ewentualne koszty pokryte zostaną przez ubezpieczyciela. Właściciel nie musi w tym celu podejmować środków z firmowego konta, tylko może je zachować np. na zaplanowane wcześniej inwestycje lub premie dla pracowników. Sprawdź, ile kosztuje ubezpieczenie i jak może przyczynić się do ugruntowania pozycji Twojego przedsiębiorstwa na rynku.

Od czego chroni ubezpieczenie majątku w firmie?

Żeby solidnie zadbać o stan swojego firmowego majątku, warto wykupić ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń. Sprzęt nowej generacji zazwyczaj jest dość kosztowny – zaciąga się w celu jego nabycia kredyty lub podpisuje umowy leasingu. Szkoda byłoby stracić tak wiele środków na skutek pożaru, zalania czy np. gradobicia bądź burzy z piorunami. Część polis może chronić również na wypadek kradzieży z włamaniem. Ta sama sytuacja dotyczy ubezpieczenia pojazdów firmy budowlanej, jej nieruchomości oraz mienia ruchomego, np. komputerów, laptopów itp.

Zapraszamy do składania zapytań na polisago.pl również na wiele miesięcy przed końcem obecnej polisy – przedstawiciel przypomni się w sprzyjającym negocjacjom czasie.

ZADZWOŃ

511 602 608