Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Rzeszów

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

Osoba do kontaktuW ofercie polisago.pl znajduje się pomoc w dobraniu podstawowego instrumentu dla prowadzonej działalności, czyli ubezpieczenia OC firmy remontowo-budowlanej. W Rzeszowie i okolicach coraz częściej słyszy się o sytuacjach, w których niezadowolony klient lub osoba trzecia grożą wniesieniem do sądu pozwu przeciwko firmie budowlanej. Jest to teraz znacznie łatwiejsze niż jeszcze kilkanaście lat temu ze względu na wysoką aktywność kancelarii odszkodowawczych.

Przed czym ratuje firmowe ubezpieczenie w branży budowlanej?

Zadbanie z wyprzedzeniem o ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej pozwala jej właścicielom ochronić się przed koniecznością samodzielnego regulowania wypłat odszkodowań z bieżącego budżetu. Obowiązki te przejmuje na siebie ubezpieczyciel. W polisago.pl znajdziesz dowolne ubezpieczenie prac remontowych oraz budowlanych, niezależnie od ich wartości.

Ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne – dlaczego warto?

Wykupienie stosownej polisy zapewnia ochronę zarówno przed szkodami, które dotykają bezpośrednio posiadanych materiałów, narzędzi i elementów wykończenia, jak i tych, w których ucierpią osoby trzecie i ich mienie. Warto zainteresować się taką ochroną, ponieważ na każdej budowie występuje sporo różnych ryzyk. W ofercie posiadamy polisy działające przez cały rok i obejmujące całokształt działalności firmy oraz ubezpieczenia prac montażowo-budowlanych zawierane z myślą o konkretnym zleceniu – wpisuje się w nich termin obowiązywania polisy oraz wartość danego kontraktu.

Kto powinien wykupić ubezpieczenie majątku firmy budowlanej?

Zachęcamy do złożenia zapytania również w kwestii ubezpieczenia maszyn budowlanych od uszkodzeń. Zazwyczaj tego typu sprzęt gromadzi się stopniowo, starannie planując zakup, wynajem lub wzięcie w leasing kolejnych urządzeń. Nie warto więc ryzykować i skazywać się na samodzielne kupowanie nowych egzemplarzy, gdyby te dotychczas posiadane zostały zniszczone np. przez pożar lub zalanie. Można się przed takimi ryzykami ochronić, kupując odpowiednią polisę. Oferujemy również ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej, gwarantujące wypłatę w przypadku szkód związanych z działaniem sił przyrody, a także po kradzieży z włamaniem. Ochroną można objąć też szkody spowodowane w związku z użyciem tych pojazdów, które nie mają obowiązkowego OC, takiego jak np. w samochodach osobowych.

ZADZWOŃ

511 602 608