Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Poznań

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

Osoba do kontaktuPoszukując solidnej ochrony finansowej dla swojej firmy, warto zorientować się w ofertach na ubezpieczenie prac remontowych oraz budowlanych. Tego typu polisy działają w przypadku szkód spowodowanych przez siły przyrody oraz zdarzenia losowe, m.in. zalania, pożary, gradobicia czy uderzenia piorunów. Istnieje również możliwość przeniesienia odpowiedzialności cywilnej za nienależyte wykonanie kontraktu poprzez wykupienie ubezpieczenia OC firmy remontowo-budowlanej. W Poznaniu co jakiś czas słyszy się o różnych pozwach i procesach sądowych, które toczą się między inwestorami a wykonawcami. Dobra polisa jest w stanie ochronić przedsiębiorstwo budowlane przed koniecznością samodzielnego regulowania odszkodowań.

Ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej – jak wygląda oferta polisago.pl?

Nasi specjaliści mają do dyspozycji sprawdzone rozwiązania od czołowych towarzystw na polskim rynku. Prezentowane porównanie ofert uwzględnia m.in. zakres ryzyk, obejmowanych przez polisę, wyłączenia odpowiedzialności, franszyzę integralną oraz redukcyjną, a także sumy gwarancyjne. Dopiero po krótkim przeanalizowaniu dostępnych propozycji można być pewnym, że wybiera się tę najlepszą dla swojej firmy.

Ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne – czy jest popularne?

Tego typu polisy cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów polisago.pl, a dzieje się tak m.in. ze względu na wzrost świadomości inwestorów oraz wykonawców. Obecnie wielu z nich uzależnia rozpoczęcie prac od tego, czy zostało uruchomione ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych. Właściciele przedsiębiorstw, w których gromadzi się od lat pieczołowicie sprzęt, dbają także o odpowiednie ubezpieczenie majątku firmy budowlanej, m.in. ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej. Dotyczy to zarówno tych samochodów, które objęte są obowiązkowym OC i można do nich dokupić auto-casco, jak i pojazdów bardziej specjalistycznych i nietypowych, dla których ubezpieczyciele nie mają ogólnych polis komunikacyjnych.

O czym jeszcze warto wiedzieć?

Niezwykle ważną pozycją dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa budżetu w przedsiębiorstwie jest także ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń. Pozwala ono w razie szkody szybko naprawić sprzęt lub wymienić na nowy – to bardzo ważne, zwłaszcza podczas realizacji ważnych zleceń. Warto w tym momencie zestawić ze sobą koszt składek ubezpieczeniowych na dobrą polisę z ewentualnymi karami umownymi w ramach kontraktów, które trzeba byłoby opłacić przy opóźnieniu prac.

ZADZWOŃ

511 602 608