Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Szczecin

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

Osoba do kontaktuUbezpieczenie prac remontowych oraz budowlanych coraz częściej towarzyszy inwestorom oraz wykonawcom przy realizacjach. Rośnie świadomość codziennych zagrożeń w branży, a także skłonność do występowania na drogę sądową zarówno przez niezadowolonych klientów, jak i osoby trzecie, które przypadkowo ucierpiały w związku z prowadzonymi pracami. Warto się przed takimi sytuacjami ochronić, kupując ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej. W Szczecinie polisago.pl współpracuje z niewielkimi oraz z całkiem dużymi podmiotami, dla każdego z nich dopasowując indywidualną ofertę oraz aktualizując ją, jeżeli sytuacja przedsiębiorstwa ulegnie znacznym zmianom.

Ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej na uczciwych warunkach

Przygotowując porównanie ofert korzystamy jedynie z propozycji od najbardziej renomowanych i cenionych towarzystw ubezpieczeniowych na polskim rynku. Informujemy klientów o różnicach pomiędzy poszczególnymi rozwiązaniami w zakresie: wyłączeń odpowiedzialności, możliwych wysokości franszyz integralnych i redukcyjnych, obowiązków ubezpieczonego oraz wielu innych, pomniejszych aspektów. To bardzo cenna wiedza, która pozwala łatwiej wybrać najlepsze ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych oraz ubezpieczenie majątku firmy budowlanej.

Jak zmieniają się oferty ubezpieczycieli?

Zdecydowanie lepiej dopasować do swojej indywidualnej sytuacji ofertę spośród kilku atrakcyjnych rozwiązań niż stale przedłużać polisę zawartą np. 5 lat temu. Sytuacja na rynku ubezpieczeń zmienia się bowiem niemal tak samo dynamicznie, jak np. w przypadku abonamentów na telefony komórkowe. Współpraca z nami to gwarancja bycia zawsze na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Co jeszcze warto wiedzieć nt. polis budowlanych?

Polisago.pl proponuje również ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne, które swoim zakresem obejmuje ochronę na wypadek niemal wszystkich ryzyk, które mogą się pojawić podczas realizacji projektu. Przypadkowe błędy robotników, zdarzenia losowe, działanie sił przyrody – to wszystko nie musi spędzać snu z powiek podczas dużych inwestycji. Warto pomyśleć również o ubezpieczeniu pojazdów firmy budowlanej oraz ubezpieczeniu maszyn budowlanych od uszkodzeń. Te składniki firmowego majątku gromadzi się starannie przez lata, dbając na co dzień o ich konserwację, serwis i staranne użytkowanie przez pracowników. Polisa pozwala ochronić się również na wypadek, gdyby zniszczyły się one w pożarze, podczas zalania i nie tylko.

ZADZWOŃ

511 602 608