Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Zachodniopomorskie

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

Osoba do kontaktuUbezpieczenie firmy montażowo-budowlanej dla coraz większej liczby przedsiębiorców stanowi priorytet i jest jedną z podstawowych pozycji w budżecie. Rolą polisago.pl jest dostarczanie podmiotom z branży szczegółowych, wyczerpujących informacji na temat najbardziej atrakcyjnych ofert oraz pośrednictwo przy ich zawieraniu. Proponujemy więc dokładne porównanie rozwiązań dobranych konkretnie do specyfiki działania Twojego przedsiębiorstwa. Weźmiemy pod uwagę zakres jego działalności, wykorzystywane maszyny i technologie, stan zatrudnienia czy obroty. Przygotowane w tej sposób ubezpieczenie prac remontowych oraz budowlanych, a także ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej przyniosą Twojemu przedsiębiorstwu bezpieczeństwo i stabilność budżetu oraz pomogą realizować zakładane cele biznesowe nawet pomimo przeciwności losu.

Ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych dla każdego

Oferta polisago.pl jest na tyle szeroka, że znajdą tutaj odpowiednie rozwiązanie zarówno duże firmy, zatrudniające dziesiątki pracowników i podejmujące największe realizacje, jak i przedsiębiorstwa rodzinne, działające na znacznie mniejszą skalę. Nasi specjaliści wezmą to pod uwagę, przygotowując ofertę na ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej z Zachodniopomorskiego. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, to wykupione wcześniej rozwiązanie będzie można zaktualizować i np. podwyższyć sumy gwarancyjne lub włączyć kolejne ryzyka. Staramy się na bieżąco dostosowywać polisy do zmieniającej się sytuacji klienta.

Dodatkowe informacje nt. ubezpieczeń budowlanych

W ofercie znajduje się również ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne, które dotyczy konkretnego kontraktu/realizacji. Zawiera się w nim datę rozpoczęcia prac oraz termin ich zakończenia, a także wpisuje pełną wartość kontraktu. W zależności od wielkości takiego przedsięwzięcia oraz liczby podejmowanych zleceń w ciągu roku należy wybrać, czy wykupić ogólne ubezpieczenie właśnie na rok, czy zawierać osobne polisy na każdą inwestycję.

Co daje ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń?

Tego typu ochrona przydaje się w momencie, gdy któraś z maszyn ulegnie zniszczeniu bądź uszkodzeniu. Przyczyn może być wiele – zdarzenia losowe i siły natury, np. pożary, gradobicia, burze z piorunami czy zalania. Odszkodowanie pomoże szybciej uzupełnić braki sprzętowe i wrócić do prac z wykorzystaniem pełni możliwości. Kompleksowe ubezpieczenie majątku firmy budowlanej oprócz wymienionych pozycji obejmuje również ochronę jej własnych nieruchomości (lub wynajmowanych przez nią) oraz drobnego sprzętu i ruchomości, np. mebli, komputerów itp.

ZADZWOŃ

511 602 608