Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Bydgoszcz

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

Osoba do kontaktuW ofercie polisago.pl znajduje się m.in. ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne oraz ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej. U nas masz do dyspozycji propozycje z najlepszych towarzystw ubezpieczeniowych, wraz z możliwością szczegółowego omówienia przez specjalistę. Podobnie, jak to jest w przypadku porównywania ofert na OC i AC samochodu, również w ubezpieczeniu prac montażowo-budowlanych różnice pomiędzy towarzystwami mogą być znaczne. Skorzystaj z pomocy naszego pracownika, który rzetelnie przedstawi najlepsze oferty.

Dlaczego warto posiadać ubezpieczenie prac remontowych oraz budowlanych?

Tego typu polisy obejmują szereg ryzyk, które niejednokrotnie spędzają sen z powiek właścicielom przedsiębiorstw działających w branży. Obawiając się, że przechowywane na placu budowy materiały ulegną uszkodzeniu bądź zostaną skradzione lub że pracownik wyrządzi szkodę, warto zaopatrzyć się w solidne ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej. Bydgoszcz to teren działania różnych podmiotów – od jednoosobowych firm aż do takich, które zatrudniają dziesiątki bądź setki pracowników. Dla wszystkich możemy dopasować konkretny pakiet ubezpieczeń, zapewniający kompleksową ochronę. W rozmowie z przedstawicielem dowiesz się także wszystkiego na temat wyłączeń odpowiedzialności, franszyz redukcyjnych i integralnych czy Twoich obowiązków po wystąpieniu szkody.

Ubezpieczenie majątku firmy budowlanej – co warto wiedzieć?

Niezwykle ważną rzeczą w tej branży jest ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń oraz ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej. Pozwala to w razie kradzieży lub zniszczenia cennego sprzętu uzyskać pieniądze na zakup nowych egzemplarzy, nie naruszając jednocześnie rezerw finansowych firmy. Zapraszamy do zapoznania się również z takimi propozycjami.

Kompleksowy serwis klienta w polisago.pl

Oprócz oferowania nowych ubezpieczeń firmom, które dotychczas z nich nie korzystały, polisago.pl może również zaproponować dokładny audyt już posiadanych rozwiązań. Sprawdzimy wówczas, czy Twoja aktualna polisa w pełni chroni przedsiębiorstwo oraz czy na rynku dostępna jest atrakcyjna alternatywa. Zapraszamy do pozostawienia danych kontaktowych nawet jeżeli ubezpieczenie wygasa np. za pół roku. Przedstawiciel zanotuje odpowiedni termin i będzie pamiętał, by się do Ciebie odezwać.

ZADZWOŃ

511 602 608