Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Toruń

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

Osoba do kontaktuChcąc zapewnić swojemu przedsiębiorstwu wszelkie możliwości rozwoju oraz ugruntować sobie solidną pozycję na rynku, już dziś zadbaj o ubezpieczenie majątku firmy budowlanej oraz ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej. W Toruniu polisago.pl ma do zaoferowania liczne warianty takiej ochrony, odpowiednie zarówno dla dużych podmiotów, zatrudniających mnóstwo pracowników, jak i dla niewielkich przedsiębiorstw rodzinnych. Pakiet dobierzemy odpowiednio do Twoich aktualnych potrzeb i możliwości.

Ubezpieczenie prac remontowych oraz budowlanych w Toruniu

Ze względu na pokaźną wartość stosowanych dzisiaj materiałów oraz wielość ryzyk, jakie pojawiają się na budowie, ubezpieczyciele regularnie aktualizują swoje oferty. Poszczególne umowy można zawierać na rok (obejmą wówczas całokształt działalności) oraz pod kątem konkretnych zleceń, z zaznaczeniem okresu ich realizacji. Nasi specjaliści przygotują wybrany przez Ciebie wariant, prezentując oferty kilku najbardziej konkurencyjnych towarzystw. W polisago.pl dostępne jest także specjalne ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne.

Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej?

Popularność cały czas zyskuje ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych. Tego typu polisa doskonale przydaje się podmiotom, które zajmują się montażem lub instalatorstwem, a więc nieustannie pracują z materiałami i sprzętem wartymi setki tysięcy złotych. Ewentualne uszkodzenie takich przedmiotów zawsze wiąże się z powstaniem dużych kosztów. W przypadku wcześniejszego wykupienia polisy wydatkiem jest jednak jedynie składka, w zamian za którą ubezpieczyciel przejmuje na siebie odpowiedzialność klienta.

Jak mogę zadbać o majątek w firmie budowlanej?

Zapraszamy do zapoznania się z korzyściami, jakie dają ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń oraz ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej. Możemy objąć ochroną te pojazdy, które nie mają obowiązkowego OC. Oprócz tego dostępne są polisy, które chronią te ważne składniki majątku firmy na wypadek kradzieży lub np. pożaru, zalania czy uderzenia pioruna. Zanim zgromadzi się wszelkie niezbędne maszyny w firmie, niejednokrotnie trzeba odkładać pieniądze przez lata oraz regularnie korzystać z leasingów bądź kredytów. Czy stać Cię na to, by nie ubezpieczać ich od skutków różnych nieprzewidzianych zdarzeń?

ZADZWOŃ

511 602 608