Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Kujawsko-Pomorskie

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

Osoba do kontaktuNasza oferta obejmuje solidne ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne, a także kompleksowe ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej. W Kujawsko-Pomorskiem obsługujemy zarówno niewielkie, rodzinne przedsiębiorstwa, jak i wykonawców zleceń wartych miliony złotych, podejmowanych po konkursach i przetargach. Dla każdego z tych podmiotów posiadamy w ofercie odpowiednie ubezpieczenie prac remontowych oraz budowlanych. Poszczególne propozycje zostały przygotowane przez czołowe towarzystwa ubezpieczeń. Rola polisago.pl polega na wskazaniu najważniejszych różnic między nimi oraz odpowiedzeniu na wszelkie pytania Klientów.

Ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej – dlaczego u nas?

Za sprawą bogatych doświadczeń specjaliści polisago.pl są w stanie w krótkim czasie dobrać zakres oferty dokładnie do specyfiki działania Twojego przedsiębiorstwa. Polega to m.in. na włączeniu klauzul dodatkowych, określeniu franszyzy integralnej oraz redukcyjnej, a także przedstawieniu wyłączeń odpowiedzialności, czyli sytuacji, w których ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych nie zadziała. Przedstawiciel poinformuje Cię także o Twoich obowiązkach, dotyczących m.in. zgłoszenia szkody w wymaganym czasie czy odpowiedniego zabezpieczenia materiałów oraz maszyn w przypadku, gdy ubezpieczasz je także na wypadek kradzieży.

Co jeszcze powinieneś wiedzieć nt. polis dla branży budowlanej?

Oprócz samej odpowiedzialności cywilnej, warto zorientować się także w ofertach na polisy dla pracowników, obejmujące następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) lub ubezpieczenia grupowe. Nie tylko zapewniają one środki dla osób, które ucierpią podczas wykonywania pracy, ale przy okazji powodują, że ewentualnych odszkodowań nie musisz wypłacać samodzielnie z bieżącego budżetu. Twoim kosztem jest jedynie składka ubezpieczeniowa.

Jak zadbać o swój firmowy majątek?

Ważnym punktem będzie także ubezpieczenie majątku firmy budowlanej. Obejmuje ono m.in. nieruchomości – biura, magazyny, hangary itp., razem z elementami wykończenia i mieniem ruchomym, np. komputerami. Polisago.pl oferuje również ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń oraz ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej. Polisy te mogą działać zarówno w przypadku szkód spowodowanych przez zdarzenia losowe (pożar, zalanie, gradobicie, burza itp.), jak i gdy mienie zostanie skradzione lub zdewastowane.

ZADZWOŃ

511 602 608