Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Gorzów Wielkopolski

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

Osoba do kontaktuZapraszamy do zapoznania się z ofertami na ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej z Gorzowa Wielkopolskiego oraz do zlecenia naszym specjalistom przeglądu posiadanych dotychczas rozwiązań ubezpieczeniowych. Przedstawiciele przygotują propozycje polis od najbardziej znaczących towarzystw, poszukując dla Twojego przedsiębiorstwa atrakcyjnej alternatywy. Oferta multiagencji polisago.pl obejmuje również rzetelny serwis zawieranych za jej pośrednictwem umów.

Dobrze dobrane ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej

Tworząc rozwiązanie ubezpieczeniowe dla klienta nasi specjaliści koncentrują się na odpowiednim dobraniu zakresu ochrony, wysokości sum gwarancyjnych oraz klauzul dodatkowych. Te ostatnie są bardzo ważne, bowiem dla każdego z przedsiębiorstw układają się w nieco inny sposób. Ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych powinno być idealnie dobrane do ich specyfiki, podobnie jak to jest w przypadku ubezpieczenia inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne. Współpraca z doświadczonymi specjalistami to gwarancja, że wszystkie Twoje polisy będą starannie dopasowane aktualnej sytuacji firmy.

Ubezpieczenie prac remontowych oraz budowlanych – przed czym chroni?

Tego typu polisa zapewnia ochronę ubezpieczeniową na wypadek wyrządzenia szkody klientowi lub osobie trzeciej zarówno w zakresie zdrowia, jak i mienia, która wystąpi w związku z prowadzonymi pracami. Dodatkowo można również ubezpieczyć materiały budowlane od zdarzeń losowych czy kradzieży, jeżeli spełni się zalecenia zapisane w umowie z towarzystwem (odpowiednie przechowywanie itp.).

Dlaczego warto ubezpieczyć firmowy majątek?

Ważną pozycją jest także ubezpieczenie majątku firmy budowlanej. Jego cenne składniki są niezbędne w prowadzeniu codziennej działalności, dlatego każdy rozsądny właściciel wykupuje ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń oraz ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej. Dostarczamy te rozwiązania zarówno dla niedużych firm, jak i wielkich przedsiębiorstw, dopasowując odpowiednio sumy gwarancyjne i – co za tym idzie – wysokość składki. W miarę rozwoju prowadzonego biznesu możemy co rok odpowiednio modyfikować poszczególne wartości, tak by zawsze odpowiadały one aktualnej sytuacji firmy.

Zapraszamy do kontaktu z polisago.pl również na dłuższy czas przed terminem upływu obecnej polisy. Przedstawiciel odnotuje tę datę i przypomni o rozpoczętej rozmowie miesiąc wcześniej – gdy przyjdzie czas na ewentualne zmiany.

ZADZWOŃ

511 602 608