Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Zielona Góra

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

Osoba do kontaktuUbezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne jest częstym tematem zapytań, które polisago.pl otrzymuje od klientów, podobnie jak ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej. W Zielonej Górze możemy zaproponować szeroki wybór spośród licznych rozwiązań tego typu, spełniając potrzeby każdej firmy – niezależnie od jej stanu zatrudnienia, obrotów czy rodzaju podejmowanych zleceń. Ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej dobieramy indywidualnie, biorąc pod uwagę aktualną sytuacją klienta oraz możliwość rozwoju przedsiębiorstwa w przyszłości.

Dlaczego warto posiadać ubezpieczenie prac remontowych oraz budowlanych?

Tego typu ochrona powoduje przeniesienie odpowiedzialności cywilnej za szkody, które powstały w związku z prowadzonymi pracami, na ubezpieczyciela. Dzięki temu firma jest wolna od kosztów związanych z ich naprawieniem. Co więcej, ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych obejmuje także maszyny, sprzęty i narzędzia, które w razie uszkodzenia bądź zniszczenia będzie można naprawić lub wymienić na nowe za pieniądze otrzymane od ubezpieczyciela. Warto zwrócić uwagę, że polisy często pokrywają także koszty poniesione w celu zabezpieczenia przedmiotu ubezpieczenia lub zmniejszenia szkody, które to działania ubezpieczony podejmuje po wystąpieniu zdarzenia losowego.

Ubezpieczenie majątku firmy budowlanej – kiedy nie zadziała?

Warto pamiętać, że ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń czy ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej to umowy, w których towarzystwa najczęściej podają katalog wyłączeń odpowiedzialności, a więc sytuacji, w których są one zwolnione od realizacji wypłaty odszkodowania. Mogą to być np. szkody wynikłe z awarii mechanicznych, spowodowanych przez nieprawidłowe sterowanie maszyną lub zaniedbanie ubezpieczonego – brak smaru, czynnika chłodzącego itp. Często można także spotkać (dla wielu dość oczywisty) zapis, mówiący o tym, że ubezpieczyciel nie odpowie za szkody spowodowane przez osoby nie posiadające uprawnień do obsługiwania danego rodzaju pojazdu bądź maszyny lub osoby znajdujące się pod wpływem alkoholu, narkotyków itp.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Polisago.pl proponuje rzetelne porównanie wielu ofert, elastyczne dopasowanie do potrzeb klientów oraz solidny serwis – z nami nigdy nie zapomnisz o zbliżającym się wznowieniu, terminie płatności składki i innych formalnościach.

ZADZWOŃ

511 602 608