Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Lubuskie

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

Osoba do kontaktuPrezentujemy szeroki wybór ofert z zakresu ubezpieczenia OC firmy remontowo-budowlanej. W Lubuskiem obsługujemy podmioty o różnej wielkości zatrudnienia, czasie działania na rynku czy rocznych obrotach. Dla każdego przygotowujemy indywidualnie ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej, opierając się o specyfikę podejmowanej działalności, stosowane technologie czy posiadany sprzęt, który może zostać objęty przez specjalne ubezpieczenie majątku firmy budowlanej. Prezentowane oferty zostały opracowane przez najlepsze towarzystwa na rynku, a u nas zyskujesz szybki i wygodny dostęp do każdej z nich.

Co Ci daje ubezpieczenie prac remontowych oraz budowlanych?

Kompleksowa ochrona zapewnia wypłatę odszkodowania w sytuacji, w której uszkodzeniu bądź zniszczeniu ulegnie mienie osób trzecich albo inwestora, jeżeli szkoda zaistniała w związku z wykonywaną pracą. Dobra polisa rozwiązuje problem roszczeń i odszkodowań, które trzeba by było wypłacać poszkodowanym. Zapewnia to spokojny sen i stabilny budżet włodarzom firmy, pozwalając realizować zakładane inwestycje. Taka ochrona obejmuje również szkody osobowe, które często bywają bardzo kosztowne. Możemy przygotować także indywidualne ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne.

Dlaczego warto ubezpieczyć firmę budowlaną?

Opłacanie składki rocznej lub półrocznej to stały wydatek, który łatwo uwzględnić w planowaniu budżetu. Zupełnie inaczej jest z wartością szkód, które muszą wypłacać firmy nie mające ubezpieczenia prac montażowo-budowlanych. Nie wiadomo czy i kiedy wypadek będzie miał miejsce oraz ile będzie kosztowało naprawienie jego skutków. Warto objąć ochronę również swoje aktywa, wykupując specjalne ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń oraz ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej.

Szeroki zakres ofert polisago.pl

W multiagencji polisago.pl masz dostęp do najbardziej atrakcyjnych propozycji towarzystw. Możemy również przeprowadzić audyt dotychczasowych polis – sprawdzimy, czy zapewniają one odpowiedni poziom ochrony oraz czy istnieje dla nich tańsza alternatywa. Do Twojej dyspozycji pozostają również nasi specjaliści, gotowi w każdej chwili odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania czy przypomnieć najważniejsze informacje na temat wykupionej polisy, takie np. jak termin zapłaty następnej raty składki.

ZADZWOŃ

511 602 608